Ciało zna odpowiedź – warsztat pracy z ciałem

Ciało zna odpowiedź – warsztat pracy z ciałem

 „Ciało jest jak mapa, w różnych jego częściach kumulują się określone emocje- niewyzwolone, nieprzeżyte powodują deformacje i schorzenia w określonych partiach ciała”
Warsztaty pracy z ciałem metodą A. Lowena są dla Ciebie, jeśli chcesz:
– zbudować pełniejszy kontakt z własnym ciałem;
– lepiej radzić sobie ze stresem;
– uwolnić energię;
– usunąć napięcia z ciała;
– odzyskać radość i chęć do działania;
– dowiedzieć się więcej o sobie, od przewodnika, którym jest Twoje ciało.
W trakcie warsztatu zajmiemy się:
– prawidłowym oddychaniem i jego powiązaniem z funkcjonowaniem emocjonalnym;
– ugruntowaniem, czyli połączeniem kontaktu naszych stóp z podłożem. Dobre ugruntowanie – to efektywniejsza redukcja stresu.
– pracą nad roztapianiem blokad na płaszczyźnie ciała- poprzez pracę nad nogami, miednicą, poprawą elastyczności kręgosłupa, rękami, szyją i głową ;
– ćwiczenia z każdą partią ciała kończy masażem bioenergetycznym;
– w toku warsztatu zwiększa się świadomość własnego ciała, podnosi się poziom energii i radości, zwiększa ekspresja emocji.
Cena uczestnictwa w warsztacie – 100 zł.
Zapraszamy!

Prowadząca: Maja Strzelecka – psycholożka, pedagog pracująca z ludźmi z chęci i pasji. Swoją drogę z pracą z ciałem rozpoczęła od wprowadzania w kontakcie indywidualnym i warsztatowym elementów dramy i psychodramy. Pasjonuje ją praca nad stresem i zaburzeniami psychosomatycznymi, także w kontekście uzależnień. Od kilku lat interesuje się pracą z ciałem A. Lowena, prowadziła warsztaty z bioenergetyki Lowenowskiej w KontenerArt, czy Strefie Kultury Sołacz. 
Święcie wierzy w to, że wszystko co nas dotyczy na każdej płaszczyźnie funkcjonowania począwszy od wczesnego dzieciństwa i relacji z rodzicami a skończywszy na naszych decyzjach, fascynacjach i lękach – zapisane jest na płaszczyźnie ciała i z poziomu ciała można to uwolnić.

WAŻNE! Informacje i zapisy mailowo majastrzelecka@o2.pl lub telefonicznie 606954107 i przez wiadomość na FB.
Proszę założyć wygodną, niekrępującą ruchów odzież, koce i maty są na miejscu. Przynieście coś do pisania, jeśli chcecie notować ćwiczenia.