Innerdance z Magdą i Grzegorzem

Innerdance z Magdą i Grzegorzem.

 Innerdance polega na ruchu wewnętrznym, tzw. tańcu, między różnymi aspektami jaźni i różnymi stanami świadomości. Wprowadza nas w stan równowagi – „tu i teraz”. Poprzez podróż ID zostaniesz wprowadzony w stan transu, gdzie Twoja „straż”/obrona umysłu i ego rozluźniają się, odpuszczają, zaś inteligencja ciała i mądrość serca zaczynają się wznosić. Ten pogłębiony stan świadomości pozwala odkrywać podświadome wzorce, przekonania, emocje i energie, a następnie możesz przyjrzeć się temu z zupełnie innej perspektywy miłości własnej, współczucia. 
Podczas Procesu często pojawia się płacz, krzyk, śmiech, mimowolne ruchy ciała o charakterze tikowym jak przy zasypianiu, albo harmonijny ruch przypominający taniec czy jogę (stąd nazwa – Innerdance). Przydarzają się wizje, fizyczne odczucia w ciele, głęboka relaksacja. Nie przeżyjesz niczego co byłoby ponad Twoje siły. Każdy wchodzi na tyle głęboko na ile jest gotowy.
Zostaniesz przez nas poprowadzony, ale to Ty musisz zezwolić na proces i zaufać sobie, aby móc przenieść się w głąb tej „podróży” przez specjalnie dobrane utwory muzyczne i rytmy.

Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz: brak oczekiwań… Jak coś miałoby zadziać się spontanicznie, skoro w głowie masz rozpisany scenariusz? 🙂 

Sesja odbywa się w pozycji leżącej, na matach (maty i koce dostępne na miejscu).

Inwestycja w siebie: 30zł
Miejsce: Studio Jogi YAM, Poznań

Zapisy i rezerwacja miejsc:
Magda, 783 154 117 (24h) lub wiadomość prywatna
Grzesiek, 791 579 695 (od godziny 18)

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali, prosimy o przesłanie potwierdzenia swojego uczestnictwa w wiadomości Facebook / sms.

Więcej informacji o Procesie Innerdance na stronie: www.facebook.pl/Innerdancepl

Zapraszamy od serca! ♥
Magda i Grzesiek