Masaż

MASAŻ DŹWIĘKIEM – METODA PETERA HESSA

Masaż i terapie dźwiękiem do Europy przywiózł z krajów wschodu niemiecki inżynier Peter Hess. 

Masaż misami  Asia: 797-130-616

MASAŻ SHIATSU

Masaż ten wywodzi się z Japonii, ale jak cała medycyna wschodu opiera się na wierze w życiową energię „Ki”. Polega na uciskaniu i rozciąganiu meridianów.

Masaż Raindrop Technique

Masaż ten łączy sztukę aromaterapii z masażem i polega na namaszczaniu ciała (stref refleksyjnych kręgosłupa na stopach oraz samego kręgosłupa) wysoko skoncentrowanymi olejkami – esencjami eterycznymi terapeutycznej jakości, z wykorzystaniem technik wywodzących się z masażu tybetańskiego i masażu Indian Lakota.

Masaże i zabiegi ayurwedyjskie,

***********************************************

MASAŻE AYURWEDYJSKIE  wykonywane przez  – Barbarę Zimoch – coach ICF, Konsultant Ayurwedy Instytutu Jiva   w Indiach. Kontakt tel. 501 574 355

Szczegółowy opis oferty TUTAJ

Masaże Ayurwedyjskie wykonywane przez Bartka,

podczas których doświadczysz głębokiego relaksu, odprężenia i błogostanu. tel: 518252503 Bartek. Masaże odbywają się raz w miesiącu w weekend podany w aktualnościach.

Masaż Polinezyjski

Masaż całego ciała wykonywany przedramionami z wykorzystaniem aromatycznych olejów. Sesja prowadzona tanecznym krokiem hula, w rytm kojącej muzyki.

Iwona : 791-788-911

Masaż Lomi Lomi Nui

Dotyk łączy nas ze światem zewnętrznym, jest naturalnym, instynktownym językiem, z którego rozwinęły się różne rodzaje masażu stosowanego od tysiącleci w wielu kulturach świata.

Luiza Szumiłło tel.604-417-795

Masaż Kahi loa

Masaż,który obok lomi lomi nui wchodzi w skład hawajskiej pracy z ciałem KINO MANA. Hawajczycy wyróżniają siedem żywiołów dlatego kahi loa podzielony jest na siedem części,każda z nich związana jest z innym żywiołem.  Masujący wykonuje masaż na sucho, bez olejów, podczas masażu porusza się w tańcu hula. Osoba poddana masażowi jest ubrana. Kahi loa jest masażem działającym bardzo głęboko, daje poczucie dużego relaksu i błogości.
Luiza Szumiłło tel.604-417-795

Refleksologia

 Refleksoterapia to leczniczy masaż punktów ,stref znajdujacych się na stopach, dloniach i twarzy. W trakcie masażu zostają pobudzone mechanizmy samoregulacji, samoregeneracji i samoleczenia naszego organizmu.

Agata: tel.691-091-710

Terapia Indian Hopi:

Przyjemne, relaksacyjne zabiegi konchowania lub świecowania uszu metodą Indian Hopi.

Luiza Szumiłło tel.604-417-795

 

Masaż MA-URI

pochodzi z Nowej Zelandii, z polinezyjskich wysp pierwotnych lasów deszczowych, wulkanów i lodowców otoczonych Morzem Tasmana i Oceanem Spokojnym. Pełen gracji i dynamiki taniec, ciepły dotyk w rytm dostrojonej do klienta muzyki pomaga przenieść się w naturalne  rejony nas samych. 

Katarzyna Kajewska, licencjonowany praktyk MA-URI, nr tel. 698 408 403, e-mail: katha8@wp.pl

Zabiegi Reiki:

Słowo „Reiki” pochodzi z języka japońskiego i oznacza naturalną, uniwersalną energię życiową, nieskończoną i niewyczerpalną, którą wypełniona jest przestrzeń, siłę działającą zawsze i wszędzie we wszystkich istotach i rzeczach wszechświata. Reiki jest dobrem światłem i miłością. Zabiegi Reiki, polegają na przywracaniu energii życiowej, stymulują organizm do samozdrowienia, regeneracji, osiągnięcia równowagi i harmonii. Głęboko relaksują i odprężają. Gdy zajdzie potrzeba znakomicie wspierają działanie medycyny akademickiej oraz medycyny niekonwencjonalnej.

Luiza Szumiłło tel.604-417-795