Uzdrawianie

SAMOUZDRAWIANIE 

Recall Healing/Uzdrowienie przez Przypomnienie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w autorskim warsztacie prowadzonym przeze Kingę Maruszczak, stworzony na bazie różnych metod uzdrawiania i zmiany swojego życia. Ten warsztat i sesje w bardzo szybki sposób ukazują przyczyny naszych chorób, problemów emocjonalnych, finansowych i duchowych, pozwalają je odnaleźć, uwolnić i wtedy rozpocząć tworzenie nowego, zdrowego życia.

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi jest Recall Healing/Totalna Biologia, która wyjaśnia działanie ludzkiego organizmu i powstawanie chorób i problemów. Dzięki niej można w szybki sposób odnaleźć blokady i problemy fizycznego, emocjonalnego i mentalnego ciała, które zatrzymują nasz rozwój. (www.recallhealing.com) „The Journey-Podróż” www.thejourney.pl pozwala w szybki sposób usunąć te przyczyny, źródło konfliktu w nas. Ponieważ te blokady tkwią głęboko w naszej podświadomości i w naszym ciele, często nie widzimy połączenia pomiędzy bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, a obecnymi problemy. Te blokady pochodzą z okresu  dzieciństwa, szkoły, ale przede wszystkich z okresu tzw. Plan/Cel: okresu ciąży, porodu, do 1 roku życia, a czasem nawet z poprzednich wcieleń. Doświadczenia te stają się konkretnymi przekonaniami i konstrukcjami, które projektują naszą rzeczywistość na równi ze świadomym umysłem i samemu jest często trudno je odnaleźć.

 Na sesję coachingu uzdrawiającego lub warsztat Kingi często przychodzą osoby po kilku latach psychoterapii, czy leczenia konkretnych chorób czy strat i uzdrawiają się, odnajdują siebie na nowo. Te sesje i warsztaty nie zastępują innych metod, jedynie je uzupełniają. Kinga łączy wiele innych metod i technik w swojej pracy, dostosowując każdy warsztat i sesje do potrzeb osób w prosty i praktyczny sposób.

Metody są różnorodne, min.: Recall Healing/Totalna Biologia, the Journey-Podróż Brandon Bays, Diady Komunikacyjne Intensiwu Oświeceniowego, Praca-the Work Byron Katie, wizualizacja, medytacja, malowanie emocjonalne, symbolizm, znaczenie słów, nazw, imion, projekty-wnioski, opowieści i wiele innych …. narzędzi. Narzędzia te usamodzielniają uczestników i dodają wiary w siebie i w swoje zdolności uzdrawiania.

Kinga Maruszczak od wielu lat prowadzi projekty i warsztaty, gdzie przekłada wizje oraz marzenia na bardzo praktyczne projekty. Od 14 lat działa w organizacjach pozarządowych. Jej celem w pracy jest wspieranie innych w rozwoju i dostarczanie prostych narzędzi poprawy własnego życia na wszelkich poziomach. Doradza oraz pisze projekty, biznesplany dla organizacji, firm, administracji. Jednocześnie od 23 lat praktykuje na ścieżce Siddha Jogi. Pracowała jako organizator i tłumacz na warsztatach i sesjach różnorodnych technik uzdrawiania, które sprawdziła na sobie i teraz dzieli się z innymi. 

************* ORGANIZACJA I ZGŁOSZENIA ******************

Studio Yogi YAM, Asia tel. +48 797-130-616, e-mail: studio@joga-yam.pl , Kinga, tel. +48 511-479704, kingavision@gmail.com  http://thejourney.pl/

Terminy: co najmniej raz w miesiącu sprawdz w aktualnościach

Koszt: Wykład jest wolny od opłaty. Warsztat   kosztuje: 250 zł,

***************KONSULTACJE INDYWIDUALNE******************

Kinga prowadzi również indywidualne sesje coachingu uzdrawiającego. Jest to tzw. Podróż Duchowa – the Journey, która pozwala odkryć w bezpiecznej i zaufanej atmosferze swoje głębokie Ja, usunąć blokady, przyczyny fizycznych chorób czy problemów finansowych oraz stworzyć plan działania na życie w obfitości i miłości. 

Kinga specjalizuje się w: usuwaniu problemów finansowych, w pracy, odnajdywaniu przyczyn strat finansowych, trudności w podjęciu decyzji, konfliktów w związkach, relacjach w pracy, depresji (zarówno tej zdiagnozowanej jak i „ukrytej”, po prostu niechęci do życia), otwierania serca na prawdziwe uczucie miłości do siebie i świata.
Koszt sesji to 250 złotych, czas trwania 2 godziny. www.thejourney.pl Zapisy: +48511479704.

 

PSYCHOTERAPIA

Zapraszam na sesje psychoterapii i do przestrzeni rozwoju.

O SOBIE: MARTA

Pracuję z ludźmi w kryzysie, doświadczającymi przełomowych momentów życia, osobami które doświadczyły traumy, cierpią na dolegliwości psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, z osobami poszukującymi głębokiej integracji i własnej drogi – w każdym wieku. W pracy łączę wiele terapeutycznych technik i teorii ale głównym nurtem, który ją kształtuje jest współczesna analiza jungowska. 

Moje spotkanie z analizą jungowską zaczęło się ponad 10 lat temu od „Biegnącej z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes, była to pierwsza osoba, która nazywała siebie analitykiem jungowskim, która mnie zainspirowała. Potem dołączyli inni ze swoją poruszającą wiedzą i doświadczeniami, nie sposób wymienić wszystkich: James Hillman, John Beebe, Edward Edinger, Jerome Bernstein, Donald Kalsched, Joseph Henderson, ta wiedza przełożyła się na mój własny proces rozwoju i na warsztat terapeuty. Moją domeną w pracy jest słowo, ciało i obraz, również ten, który nazywamy snem. Zawsze wsparciem była dla mnie praca z ciałem: joga, taniec, cenię warsztat TRE Davida Berceli.

Odbyłam staże w wielu miejscach związanych ze zdrowiem psychicznym: w szpitalu psychiatrycznym, w ośrodku wczesnej interwencji, na dziennym oddziale psychiatrycznym. Cały czas poznaję język duszy, ducha i ciała. Odbywam własną analizę szkoleniową i superwizję u superwizora IAAP – Międzynarodowego Towarzystwa Psychologii Analitycznej w Zurichu. Zaawansowany proces szkoleniowy w którym uczestniczę w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej jest certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 

Kontakt:
Marta Szczukiewicz
tel. 882 724 679
marat@artandpsyche.com.pl

Cennik: sesja psychoterapii 50 minut

  • dorośli – 90 zł
  • studenci, młodzież, dzieci – 80 zł
  • mam też kilka miejsc na terapię dla osób w trudnej sytuacji finansowej o obniżonych kosztach, w przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Miejsce – Studio Jogi YAM