Yoga Integralna wg Satyanandy

Yoga Integralna wg Satyanandy

Yoga Integralna wg Satyanandy – to zajęcia klasycznej wielotysięcznej yogi i tantry- tradycji reprezentowanej przez Uniwersytet Yogi BIHAR YOGA BHARATI w Indiach. Na jednych zajęciach łączy się kilka technik (stopni) jogi: asanę z odpowiednim oddechem, pranayamę, , yoga nidrę, medytację i mantrę. Tak ułożone zajęcia, wprowadzają równowagę psycho-fizyczną, stopniowo rozbudzają świadomość chakr- centr energetycznych a regularna praktyka poszerza świadomość wszystkich ciał naszej istoty- Pancha Kosha.

Regularna praktyka yogi integralnej przygotowuje z czasem do bardziej zaawansowanej formy yogi- jaką jest Kriya w celu rozbudzenia i podniesienia energii Kundalini. Jest to kompletny system rozwoju duchowego.

Zajęcia są dla każdego kto chce poznać, odmienne od zachodniego podejście do praktyki yogi – jako całości. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki o 18:00 (1h:45min) i czwartki o 19:30 (1h45min)

Prowadzący: Darek Zelis –       Od 8 lat jest nauczycielem wg metody Iyengara a obecnie poszerza wiedzę Yogi i Tantry wg tradycji Satyanandy u Swamiego Karmayogi Saraswati. Kurs Kundalini Yogi ukończył w Quaternity Ashram gdzie przez kilka lat kontynuował naukę u prekursorów tej metody w Polsce, (Sarabjot i Hari Dev Sing Khalsa).